Костянтин Синиця, студент НУ Львівська політехніка

Коли дізнався про проект “РІД”, то одразу ж записався в учасники. Це був надзвичайно класний тиждень. Ми встигали усе: навчатись, відвідувати екскурсії, ходити на річку та грати в ігри.
Ми мали чудових менторів з фонду Fulbright, які заряджали позитивним настроєм на весь день. З Ароном, Софією та Джо ми розібрали чим відрізняються лінійна, кругова економіка та економіка переробки, а потім закріпили це все за допомогою гри. Вони детальніше пояснили, які речі впливають на публічний виступ та в які галузі спрямовувати наші проекти. Дякую за час проведений з нами.
Також запам’яталась поїздка в Київ та розповідь про Революцію Гідності, а потім екскурсія в Американському домі. Сподіваюсь, ще не раз там побуваю. Загалом всі були відкриті до знайомств, позитивні та охочі до знань. Після закінчення табору маю не лише багаж знань, а й багато друзів. А завершилось все ватрою з веселими іграми та піснями.

Ірина Ященко, студентка ННЦ “Інститут біології та медицини” Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Я дійсно рада, що мала змогу стати частиною проекту “РІД”, який надихнув мене ще більше працювати над собою, хочеться щоб кожна наступна хвилина мого життя була із задоволенням і користю. Я переповнена прагненням до змін, все що пов’язує мене з фондом “Повір у себе” завжди надихає, бо люди тут неймовірно фантастичні й просто неземні💕

Микола Понятенко, школяр

Коли я дізнався про проект РІД, то був в ньому дуже зацікавлений. Адже англомовний табір для мене значить: перш за все, підвищення мого рівня володіння англійської мови, отримання корисного досвіду.
Протягом всього тижня панувала неймовірно захоплююча атмосфера, яка виникла завдяки цікавій програмі табору, а саме:
креативне, цікаве викладання лекцій менторами Софією, Джозефом та Аароном;
веселі та розважальні ігри;
незабутні екскурсії та багато інших цікавих речей.
З нетерпінням чекаю продовження цього проекту. Завдяки ньому я познайомився з чудовими людьми. Дякую всім!

Олександр Волторніст, студент КНУ ім. Тараса Шевченка

Це були просто неймовірні 7 днів, проведені в чудовій компанії освічених та добрих людей. Безліч екскурсій, конкурсів та лекцій від наших американських менторів сповнили душу насолодою та задоволенням. Я хочу подякувати Фонду “Повір у себе”, Фонду Фулбрайта та Астарті-Київ за надану можливість відпочити, відвідати багато музеїв та реалізувати свої ідеї в розробці проекту на благо нашої батьківщини!