Відгуки

Головна / Підйом! / Відгуки

Діана Соколовська, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка

«Вас запрошують на навчання у майстерні лідерства та проектного менеджменту “Підйом”». Почувши ці слова, я одразу зраділа, та в голові виникали різні питання: “Чи це дійсно буде корисно?”, “Чого я там зможу навчитись?”, “Кого ще, крім мене, запрошено?” і “Як взагалі проходитиме навчання?”. І ось ми тут, у львівському осередку УАЛ. До проходження навчання я й не задумувалась над соціальним підприємництвом, проектним менеджментом, розробкою проектів. Ці 3 дні були наповнені цікавою інформацією, корисними лекціями, позитивними людьми та новими враженнями. Як результат, багато нових цікавих ідей, цікаві та незабутні знайомства, стільки натхнення.

Анна Дембіцька, студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка

Надзвичайно рада, що побувала в літньому таборі “Підйом”. Досі під сильним позитивним враженням. Це були три дні інтенсивного навчання, яке проходило в настільки легкій та цікавій формі, що ми не встигали помітити як минав час. Безмежно вдячна усім організаторам, волонтерам, студентам та лекторам, які розповіли нам так багато цікавої інформації, поділились своїми цінними знаннями та досвідом, показали шляхи, які привели їх до омріяного успіху, та підказали, як нам створити власний маршрут для досягнення мети. Мене дуже надихнули розповіді про становлення проектів «Горіховий дім», «Кращий Сихів» та секрети успіху, якими поділилися усі запрошені гості.
Ми приїхали в академію просто з бажанням щось робити для своєї громади, а назад ми їхали вже з чітким усвідомленням того, що ми зробимо зараз. Тепер будь-яка наша ідея не загине на етапі виникнення, а стане реалізованим проектом! Ми знаємо, як ставити мету, як аналізувати ситуацію, складати план дій та давати критичну оцінку за допомогою індикаторів успіху.
Невимовно рада, що проект нашої команди буде втілено в життя. З нетерпінням чекаю завершення сесії, аби братись до створення громадського простору, який стане чудовим поштовхом для розвитку соціальної активності в моєму селі Копачівка.
Ще раз дякую за можливість, за поради, підказки та за величезну порцію натхнення й мотивації.