Новий рік. Набираємо оберти

Новий рік. Набираємо оберти

Вітаємо всіх із Новим роком та сподіваємось, що минулий 2018 рік був яскравим та насиченим! Для нас він дійсно став таким. Саме у 2018 році ми змінили логотип фонду, прийняли нову стратегію розвитку, почали співпрацю з провідними українськими вишами та надали три стипендії на навчання у Стенфорді. А науковці Національного університету «Києво-Могилянська академія» отримали 6 sabbatical.
У скарбничку фонду в 2018 році ми додали два потужних проекти «Підйом!» та «РІД: Розвивайся. Інтегруйся. Дій.», де фондівці та сільські школярі не лише гарно провели час разом, а навчилися перетворювати свої мрії у цікаві проекти та втілювати їх у життя у своїх маленьких містечках та селах. Завдяки цим проектам на Полтавщини, Волині, Хмельниччини, Харківщини, Вінниччини з’явились місця для відпочинку та спілкування, еко-зони, соціальна перукарня, клас для дітей з вадами слуху, різнокольорові сонячні ліхтарі, станції з ремонту велосипедів – головного транспорту мешканців сіл та активізувалося вивчення англійської мови.
Також не залишили в 2018 році без уваги і історію та культурний розвиток нашої країни. Фонд надав фінансову та організаційну підтримку культурному центру Анни Ярославни у Франції.
Але найголовнішою подією 2018 року став наш День фонду – форум «Повір у себе». Ми зробили його відкритим для всіх охочих, запропонувавши тему «Щастя у пізнанні себе».
Тож для нас цей рік був щасливим! Завдяки нашими партнерам Астарта-Київ, Українська академія лідерства, Фулбрайт Україна, Міжнародний жіночий клуб, Глобальний договір ООН в Україні ми можемо вчитися, розвивати себе та розбудовувати Україну.
Ми завжди відкриті для співпраці і сподіваємось, що у наступному 2019 році разом ми зробимо більше! З Новим роком!

Залишити відповідь